Про нас

ТОВ «Швидка Комп'ютерна Допомога» працює на ринку України з 2001 року. За цей час наша компанія придбала величезний досвід і статус партнера великих міжнародних вендерів  Ми продовжуємо працювати в цьому напрямку і постійно розширюємо спектр і покращуємо якість наших послуг.

Головним елементом політики нашої компанії є комплексність послуг в сфері ІТ - аутсорсингу. Вам не доведеться витрачати час і сили, звертаючись у безліч фірм в пошуках необхідного обладнання, програмного забезпечення, сервісного обслуговування і т.д. Ми забезпечимо єдине рішення всіх питань від постановки завдання до впровадження систем "під ключ" з подальшим супроводженням. Ми постійно підтримуємо високий рівень сервісного обслуговування, оскільки прагнемо до встановлення довгострокових відносин з нашими клієнтами. Фахівці нашої компанії сертифіковані, володіють знаннями і навичками по ремонту та обслуговування комп'ютерної техніки.
Наш сервіс-центр спеціалізується на ремонті компьютероной техніки і надання швидкої комп'ютерної допомоги.
Ми виконуємо роботи по вирішенню проблеми пов'язаних з: відновлення даних, налаштування та перевстановлення Windows (XP, Vista, 7, 8, 10), встановлення програм і драйверів, настроюванням інтернету та локальної мережі, Wi-Fi, видаленням вірусів, спливаючих вікон, надаючи комп'ютерну допомогу на дому, в офісі або у нас в сервіс-центрі. Наш сервіс-центр виконує роботи по ремон ноутбуків, комп'ютерів і комп'ютерних комплектуючих, ремонт ЖК моніторів, воcстановленіе жорстких дисків і ремонт серверів.

 

Швидка комп'ютерна допомога це:
    Безкоштовний виїзд майстра в будь-яку точку Києва, додому, офіс.
    Діагностика неполадок вашого комп'ютера (ноутбука).
    Консультація майстра по телефону.
    Якісний ремонт: заміна і установка комплектуючих, настройка комп'ютера
    Гарантія на виконані роботи!
    Обслуговування комп'ютерів юридичних і фізичних осіб
* За умови виконання ремонтних робіт в нашими фахівцями. Для постійних клієнтів передбачені суттєві знижки в наших сервісних центрах, пільгові умови обслуговування, і прийнятні ціни.