Ремонт моніторів швидко і якісно
Ви сіли за свій робочий стіл, включили комп'ютер і ...
· Монітор не реагує на кнопку включення живлення;
· Картинка на моніторі появіявілась на кілька секунд і пропала;
· Картинка на моніторі пропадає через нерівномірні проміжки часу, але після натискання кнопки живлення все відновлюється;
· На екрані монітора виводиться напис "Перевірте сигнальний кабель", хоча він як і раніше приєднаний до системного блоку.
Це все наслідки поломки Вашого монітора, які пов'язані з:
· Виходом з ладу інвертора монітора (пристрій, яке коректно управляє підсвічуванням);
· Виходом з ладу ламп підсвічування;
· Виходом з ладу блоку живлення монітора;
· Виходом з ладу контролера (системної плати) монітора.
І так перші думки: "Куди бігти? До кого звернутися? А що якщо я залишу на ремонт монітор, а мені поміняють його нутрощі, Випаяв будь-які запчаті? І ......
Ми виробляємо ремонт моніторів всіх відомих брендів: Asus, Samsung, HP, Toshiba, Rover, Futjitsu, Futjitsu-Siemens, Sony, Acer і т.д.
Ми дорожимо ім'ям і іміджем своєї компанії. Довіривши ремонт моніторів нам, Ви отримуєте максимальну якість в найкоротші терміни з гарантією на виконані роботи - 3 місяці. Ремонт інвертора монітора, плати харчування, заміна ламп підсвічування, заміна матриці - наші фахівці з легкістю впораються з цими проблемами.
Ремонт монітора не просте завдання. Найчастіше з нею впоратися можуть тільки професіонали. Не ризикуйте, намагаючись відремонтувати свій монітор самі! Сторонні втручання часто ускладнюють усунення первісної поломки. У моніторі є вузли, які знаходяться під дуже високою напругою, будьте обережні і уважні, якщо ви все ж вирішили розібрати його самі.