Ремонт ноутбуков в КиевеРемонт ноутбуків всіх моделей за доступною ціною


  Ремонт ноутбуків в Києві Що робити, якщо ноутбук раптом вийшов з ладу? До кого звертатися за допомогою і де знайти хороших фахівців? Якщо для вас актуальні всі ці питання - ви звернулися за адресою! Швидка Комп'ютерна Допомога подбає про все, і зовсім скоро ваш ноутбук знову буде як новий. Ремонт ноутбуків в Києві - це наша спеціалізація. Багатий досвід роботи, професіоналізм наших майстрів і взаємодія з офіційними виробниками дозволяє гарантувати клієнтам високу якість ремонту. На сьогоднішній день ремонт ноутбуків Київ пропонує безліч компаній. Що ж виділяє Швидку Комп'ютерну Допомога серед подібних сервісних центрів?

    На вироблений нами ремонт ноутбука надається гарантія. Ми гарантуємо якість виконаних нами робіт і ви можете бути впевненими, що ваша техніка не вийде з ладу знову і їй потрібен черговий ремонт.
    Відсутність передоплати і доступні ціни за ремонт. Співпраця з постачальниками дозволяє будь-які необхідні деталі отримувати за собівартістю. А оскільки здебільшого ціна на ремонт ноутбука залежить від ціни матеріалів, ми можемо значно здешевити вартість своїх послуг. Так само ми можемо надати вам знижку при повторному зверненні і при рекомендації нас своїм знайомим і друзям.
    Професійна діагностика. До роботи ми приступаємо тільки після ретельної діагностики, під час якої з'ясовуємо причину поломки і визначаємо, як буде швидше і дешевше всього усунути несправність.
    Висока якість послуг, що надаються. У нас є все необхідне сучасне обладнання і технічна база, завдяки якій ніяка, навіть найскладніша поломка, нам не страшна. Приходьте до нас - ми завжди знайдемо рішення вашої проблеми!
    Мінімальні терміни ремонту. Ноутбук необхідний вам для роботи? Навчання, наукової діяльності, розваг? Або, може бути, вам просто потрібно завжди бути онлайн? Зазвичай кожен наш клієнт без ноутбука відчуває себе «як без рук», тому ми робимо все можливе, щоб ваш улюблений комп'ютер як можна швидше повернувся до вас з нашого сервісного центру. На складі завжди в наявності великий асортимент комплектуючих, що робить терміни ремонту дійсно мінімальними.
    Ремонт ноутбуків самих різних виробників. Перелік фірм, з якими ми працюємо, дійсно дуже великий: Samsung, Sony, Acer, Asus, Dell, HP, Compaq, Toshiba, Panasonic, Lg, Nec, Lenovo, Impression, RoverBook, MSI, Fijitsu-Siemens.

  Samsung   Sony Lenovo Lg Fijitsu-Siemens
  Acer   Asus MSI Toshiba RoverBook
  Dell   HP Compaq Nec    

  Ремонт ноутбуків в Києві. Що робити, якщо ноутбук раптом вийшов з ладу? До кого звертатися за допомогою і де знайти хороших фахівців? Якщо для вас актуальні всі ці питання - ви звернулися за адресою! Швидка Комп'ютерна Допомога подбає про все, і зовсім скоро ваш ноутбук знову буде як новий. Ремонт ноутбуків в Києві - це наша спеціалізація. Багатий досвід роботи, професіоналізм наших майстрів і взаємодія з офіційними виробниками дозволяє гарантувати клієнтам високу якість ремонту. На сьогоднішній день ремонт ноутбуків Київ пропонує безліч компаній. Що ж виділяє Швидку Комп'ютерну Допомога серед подібних сервісних центрів?

    На вироблений нами ремонт ноутбука надається гарантія. Ми гарантуємо якість виконаних нами робіт і ви можете бути впевненими, що ваша техніка не вийде з ладу знову і їй потрібен черговий ремонт.
    Відсутність передоплати і доступні ціни за ремонт. Співпраця з постачальниками дозволяє будь-які необхідні деталі отримувати за собівартістю. А оскільки здебільшого ціна на ремонт ноутбука залежить від ціни матеріалів, ми можемо значно здешевити вартість своїх послуг. Так само ми можемо надати вам знижку при повторному зверненні і при рекомендації нас своїм знайомим і друзям.
    Професійна діагностика. До роботи ми приступаємо Що необхідно для ремонту ноутбука:

    Якщо ви не володієте знаннями та досвідом не намагайтеся виконати ремонт самостійно, вартість ремонту може збільшитися в кілька разів

Розглянемо основні проблеми, що виникають в процесі експлуатації ноутбуків

Ноутбук - маючи, незначні розміри і вага зібрав в собі величезну кількість всіляких розробок і досягнень науково-технічного прогресу. Для багатьох людей ноутбук став невід'ємною частиною повсякденного життя, він допомагає у вирішенні виробничих і побутових завдань дозволяє спілкуватися з друзями, знаходити нові знайомства, дивитися фільми, слухати музику ... Покращуючи якість і збільшуючи швидкість роботи ноутбука за допомогою наших фахівців Ви можете збільшити обсяг оперативної пам'яті , замінити жорсткий диск і DVD привід на новий, поміняти по можливості процесор і відеоадаптер.

Для зручності і надійності експлуатації ноутбук повинен мати малі габарити, мінімальна вага, вбудовані елементи живлення, що дозволяють якомога довше використовувати його без доступу до електромережі, повинен бути стійкий до струсів і вібрацій, володіти безліччю дротяних і бездротових комунікаційних засобів. Одним з найважливіших критеріїв є швидкодія, обсяг пам'яті, і можливість працювати з графікою. Виробники ноутбуків постійно працюють над удосконаленням своїх «дітищ» збільшуючи їх швидкодія і надійність при цьому зменшуючи вагу і розмір. У порівнянні зі стаціонарним комп'ютером ноутбук набагато надійніший і розрахований на великі механічні навантаження так як його постійно переносять, трясуть, кидають, працюють з ним на спеці влітку або взимку на морозі, виливають на нього рідину, включають в запилених приміщеннях і цей «роботяга» повинен все це витримувати і продовжувати стабільно працювати.

Але на жаль «всякому терпінню» рано чи пізно приходить кінець і в результаті це чудо технічної думки перестає працювати при цьому дуже сильно засмучуючи свого господаря. Давайте спробуємо розібратися, які несправності ноутбука, найбільш часто зустрічаються в наш час і можливо ця інформація допоможе уникнути поломок вашого «електронного друга», а Вам розчарувань і прикростей.
Всі несправності, що виникають в процесі роботи з ноутбуком можна розділити на дві основні категорії програмні і апаратні. Швидка комп'ютерна допомога готова допомогти у всіх випадках.

 До програмних неполадок відносяться проблеми пов'язані з установкою і роботою операційної системи, програмного забезпечення та антивірусного захисту. У цьому ноутбук абсолютно не відрізняється від стаціонарного комп'ютера і вимагає відповідного обслуговування, ремонту та налаштування.
   До апаратних відносяться проблеми пов'язані безпосередньо з обладнанням самого ноутбука.
Основний і найбільш частою проблемної в процесі експлуатації ноутбука є забруднення системи охолодження приводить, згодом до дорогого ремонту. Процес роботи комп'ютера супроводжується виділенням тепла від деяких елементів і вузлів, для забезпечення стабільної та тривалої роботи цих елементів і комп'ютерної техніки (ноутбуків) в цілому необхідно забезпечувати їх охолодження. В даний час більшість ноутбуків охолоджується примусово за допомогою вентиляторів встановлених всередині корпусу, які в міру необхідності, обдувають радіатор виконаний з мідних пластин дуже щільно (часто) встановлених на тепловідводної трубці

  

 

Розроблена виробником система охолодження досить ефективна і в змозі забезпечувати стабільну працездатність комп'ютера за умови, що вона не засмічена брудом. Однак треба враховувати, що ноутбук перебуваючи постійно з Вами і працюючи в різних умовах, працює як невеликий «пилосос» через який постійно проходить повітря, що містить в собі пил та інші частинки. Осідаючи на внутрішніх деталях корпусу і радіатора охолодження, пил перешкоджає якісному охолодженню і надалі викликає перегрів, нестабільну роботу і вихід зі ладу ноутбука. Процес очищення системи охолодження від бруду і пилу, що скупчився всередині ноутбука відносно не складний, але дозволяє значно продовжити життя ноутбуку, а користувачеві заощадити на дорогому ремонті. Найцікавіші приклади забруднених систем охолодження можна подивитися в розділі «Корисне» нашого сайту, ми постійно поповнюємо цю галерею цікавими фото.
 Друга часто зустрічається, - залиті ноутбуки. Серед ноутбуків існують вологозахищені моделі, але більшість ноутбуків, як і будь-яке інше електрообладнання, вкрай «негативно ставляться» до рідини. У більшості випадків рідина потрапляє на клавіатуру ноутбука, а під клавіатурою розташована системна плата. Протікаючи всередину корпусу, рідина спочатку викликає коротке замикання в елементах ноутбука, виводячи їх зі ладу, а в подальшому окислювання і руйнування.

 

  

 

У багатьох випадках залитий ноутбук, можливо, відновити, але ця можливість в більшій мірі залежить від власника ноутбука. Що робити якщо на Вашого «улюбленця» потрапила рідина? В першу чергу, якщо рідина потрапила на верхню частину, клавіатуру, що найчастіше за все і буває, обов'язково переверніть ноутбук з відкритою матрицею, щоб рідина з ноутбука не потрапляла на екран, вимкніть його від електромережі виймайте батарею !!! Не витрачайте дорогоцінний час на збереження документів і коректне завершення роботи, в такій ситуації важлива кожна секунда !!! Дайте просохнути ноутбука, рідина знаходиться зовні можна акуратно витерти ганчір'ям, але при цьому важливо не загнати її всередину корпусу ноутбука. Чи не рекомендуємо після висихання ноутбука намагатися його включати самостійно, краще звернутися в сервісний центр, фахівці, попередньо відкривши його, виконають чистку після заливки, перевірять його працездатність і в разі необхідності виконають ремонт. В такому випадку ремонт може обійтися набагато дешевше, і ноутбук буде відмінно працювати в подальшому. Існує думка, що якщо після заливки ноутбук висох і включився, то проблема вирішена, а ноутбук працездатний, але воно помилково. Вміщені в рідини хімічні елементи (що залишилися на внутрішніх деталях ноутбука після випаровування води) і електричний струм (проходить за елементами ноутбука) спільно призводять до електрохімічної реакції, яка поступово буде зсередини руйнувати ноутбук і призведе або до дорогого ремонту, або до неможливості (недоцільності) ремонту ноутбука, при цьому можлива втрата інформації, що зберігається на ноутбуці.
 Третя проблема - ремонт, заміна клавіатури. Одна з нескладних і в більшості випадків відносно недорогих і оперативно розв'язуваних проблем. Клавіатура ноутбука досить надійна і при дбайливому ставленні відмінно служить протягом усього терміну експлуатації ноутбука. Необхідність ремонту (заміни) клавіатури виникає в разі потрапляння на неї рідини або відламування деяких клавіш. Конструктивно клавіша закріплена на пластмасових засувках (ліфтах) які дозволяють їй опускатися при натисканні і підніматися при відпуску.

  

 Найчастіше ламаються пластмасові засувки і клавіша на місце вже не ставати в такій ситуації необхідно замінити засувку (клавішу) але цей ремонт змусить добряче «попітніти» і часто не довгостроковий, клавіша все одно відпадає. У багатьох випадках набагато ефективніше і дешевше повністю замінити клавіатуру. Вартість нової клавіатури ноутбука в більшості випадків від 210 до 1000 гривень.
Четверта, найбільш часто зустрічається несправність - це проблема з монітором (екраном) ноутбука. Матриця ноутбука, будучи рухомий і досить крихкою частиною ноутбука. Товщина сучасної матриці вимірюється в міліметрах і хоч вона знаходиться в корпусі, але залишається досить схильна до механічних впливів. Також в результаті зносу або неправильної експлуатації виникають проблеми з кронштейнами кришки екрану, тріскається (ламається) корпус і пошкоджується матриця ноутбука.

 

  

 З огляду на вищесказане, проблема - це биті і тріснуті екрани. Ремонт такої матриці (екрану) неможливий і потрібна заміна матриці. Процедура не складна, але дорога, так як ціна безпосередньо матриці може коливатися в межах від 500 до 4500 гривень в залежності від моделі матриці. Додатково крім битих матриць зустрічаються проблеми з тьмяним зображенням на екрані (на ноутбуках з CCFL матрицями і инверторами підсвічування), відсутність зображення на екрані, наявність горизонтальних і (або) вертикальних смуг на екрані - пошкодження дешифратора матриці або шлейфа. Відновити події, але суто індивідуально в кожному випадку.
 Ну і на останок найнеприємніша, дорога і на жаль іноді не доцільна в ремонті проблема - це проблема з системної (материнської) платою яка є платформою всього ноутбука. Вихід її з ладу може бути викликаний дуже багатьма факторами, механічний вплив (удар), теплове (перегрів) і електричне вплив (перепад напруги, неправильна експлуатація зовнішніх портів USB, HDMI, LAN ...), під впливом води на внутрішні елементи ноутбука або утворення конденсату з за перепаду температур. Системна плата ноутбука є основною платформою і на відміну від стаціонарних комп'ютерів переставити плату з однієї моделі ноутбука на іншу неможливо так як кожна модель індивідуальна.

 

 

 

Якщо ноутбук не включається при справному зарядному пристрої та робочому акумуляторі, якщо при включенні ноутбука спалахують лампочки, починає шуміти вентилятор але більше нічого не відбувається - це може бути одними з ознак проблем з системною платою. Рекомендуємо в такій ситуації звернутися до спеціалізованого сервісного центру і надати ноутбук для ремонту фахівцям. Самостійно розбираючи ноутбук, або довіряючи його сумнівним фахівцям Ви, можете значно збільшити вартість ремонту ноутбука. Вартість ремонту системної плати може коливатися від 500 гривень до ... .. (немає сенсу ремонтувати)
Незалежно від поломки, марки і моделі вашого ноутбука, ми знайдемо спосіб вам допомогти!
Для нас дійсно важливо, щоб співпраця з нами було для вас зручним і вигідним, а рівень надання послуг відповідав вашим очікуванням. Ми зобов'язуємося виконати будь-які види робіт якісно і в терміни. Крім того, на всі види робіт ми даємо гарантії, які є найкращим свідченням якості.